FITNESS

TBC – Total Body Conditioning

Ćwiczenia aerobowo-wzmacniające przy muzyce.

Celem zajęć jest zwiększenie tempa metabolizmu, a co za tym idzie spalania zbędnej tkanki tłuszczowej. Poprawiają one kondycję fizyczną, wzmacniają i ujędrniają wszystkie grupy mięśniowe. Do treningu używany jest sprzęt min. hantel.piłki,stepy itp.

fitness Szczecin TBC
fitness Szczecin STEP&SHAPE

STEP&SHAPE

Zajęcia przy muzyce z wykorzystaniem stepu o zmiennej intensywności. Doskonale ujędrniają uda i pośladki jaki i górne partie ciała. Zajęcia poprawiające ogólną wydolność organizmu, pamięć ruchową, koordynację.

SHAPE

Zajęcia zawierające odpowiednio dobrane ćwiczenia kształtujące mięśnie całego ciała.
Efektem treningu jest wzmocnienie i ujędrnienie mięśni ud, pośladków oraz brzucha, a także pleców, ramion i klatki piersiowej. Zajęcia te wpływają na redukcję cellulitu i wyrzeźbienie sylwetki.

fitness Szczecin shape
fitness Szczecin joga

JOGA

Zestaw ćwiczeń fizycznych i oddechowych sprzyjający osiągnięciu elastyczności ciała oraz równowagi umysłu i ciała. Ćwiczenia mają na celu rozciągnięcie wszystkich grup mięśniowych
Zajęcia polecane są dla wszystkich, niezależnie od wieku, kondycji fizycznej czy wagi ciała. Jest zalecana również dla sportowców min. dlatego, że niweluje przykurcze spowodowane treningiem specjalistycznym danej dyscypliny, wyrównuje kortyzol w organizmie, zwiększa gibkość
Joga to doskonały sposób na walkę ze obniżonym samopoczuciem, depresją, bólami, stresem czy nadwagą.

ZUMBA

Zumba to trening aerobowy, czyli taki, który skutecznie pomaga w utracie zbędnych kilogramów. Energiczne ruchy w zumbie zaczerpnięte z salsy, tanga, tańca brzucha, cha-chy i mambo intensywnie kształtują i wzmacniają mięśnie. Zapobiega chorobom układu krwionośnego, obniża poziom stresu, dotlenia.

fitness Szczecin zumba